9 січня 2016 року в місті Павлоград Дніпропетровської області відбувся захід «Творча майстерня». Захід відбувався в межах проекту «Шанс» (Школа активних навичок соціуму), головною метою якого є сприяння особистісному розвитку людей в громаді.
Ідея в реалізації спільного заходу народилася між Оленою Кочановою – учасницею «Школи громадської участі – 2» і Віталієм Моргуном – учасником «Школи громадської участі – 1», на другій Національній конференції «Соціальна анімація для культури та розвитку громад», що проводилася Інститутом соціокультурного менеджменту.
Ідея полягала в тому, щоб встановити більш близькі контакти між членами команд випускників першої та другої «Шкіл громадської участі», з метою подальшої співпраці, яка може вилитися в розробку спільного проекту.
Захід «Творча майстерня» складалася із конкурсно-розважальної програми за сценарієм та неформальним спілкуванням після завершення дійства.
Сценарій заходу був побудований за прикладом мандрівки країнами світу, знайомлячись з традиціями святкувань нового року різними народами, а творчі номери відображали епізоди мандрівки.
На заході були присутні учасники Шанс – 1, Шанс – 2, громадські активісти міста Підгородне і Віталій Моргун – менеджер з комунікацій Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».
На заході виступали:
Буга Альбіна керівник проекту «ШАНС», автор сценарію «Творчої майстерні».
Катерина Гаврюк учитель початкових класів, виступила з танцювальним номером в парі з Олександром Буга.
Валентина Васильєва виконала пісню англійською мовою про те як мета та однодумці надихають на звершення.
Алла Довганенко, співала пісні польською та грузинською мовами.
Ірина Журавель із с.Богданівка виготовила з паперових серветок Різдвяну Квітку.
Світлана Макарова із міста Тернівка власноруч виготовила ялинку з цукерок та мотиваційних побажань.
Світлана Кочанова студентка із м. Люблін Польща, зробила виставку власних картин. Одна із картин її була присвячена мамі Олені Кочановій.
Ангеліна Овсієнко школярка із м. Підгородне, виконувала пісні французькою та українською мовами.
Підводячи підсумки зустрічі:
Олена Кочанова – голова громадської організації «Центр інноваційного розвитку «Персона» вважає, що такі заходи дають змогу учасникам проекту розкривати свій творчий потенціал та реалізувати свої таланти. Безперечно, що спільні заходи сприяють згуртуванню місцевих активістів та появі нових ініціатив та проектів, надають змогу долучати нових людей до самовдосконалення та взаємодії.
Віталій Моргун – менеджер з комунікацій Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» наголошує на тому, що такі заходи дають можливість більше спілкуватись активістам різних громад.
Спільні заходи сприяють обміну досвідом роботи один з одним, можливістю побачити на власні очі активістів з інших територіальних громад.
Реалізація таких заходів надихає, самих активістів, тому-що в них є друзі-однодумці, які в інших містах та селах займаються корисними позитивними справами з розвитку територіальних громад.
Великою необхідністю, є проведення роботи з об’єднання зусиль задля створення спільних планів на майбутнє.